Romania - Ukraine 3-0

Збірна України програла перший матч на Євро-2024. Підопічні Сергія Реброва тричі пропустили від Румунії і не змогли забити у відповідь.

Румунія – Україна

Наша збірна шокувала вболівальників, відкривши для себе чемпіонат Європи розгромною поразкою від румунів. І справа навіть не стільки в неприємному рахунку 0:3, скільки у безнадійній грі, яку показали “синьо-жовті”.

Збірна України ніби і володіла мʼячем дві третини ігрового часу, і шукала шляхи до воріт суперника, а румуни дочекалися нашої помилки і реалізували свій єдиний напівмомент. Лунін невдало виконав передачу, Ман перехопив мʼяч і віддав під потужний і незручний для голкіпера удар Станчу. Трохи пізніше Станчу ледь не закрутив у ворота з кутового, але нас врятувала поперечка.

Другий тайм замість камбеку приніс нам суцільну катастрофу. Спочатку Марін поклав ще один дальній удар (мʼяч пройшов під руками Луніна), а за кілька хвилин Дрегуш після стандарту встановив рахунок 3:0. Шок! Такої ганьби не витримав навіть офіційний транслятор Євро-2024, адже у більшості глядачів після цього відео з матчу просто зникло. Тим не менш, вболівальники нічого не втратили. Наша команда продовжувала володіти мʼячем і не створювати нічого. Починаємо чемпіонат Європи з поразки.

В іншому матчі групи Е Словаччина сенсаційно перемогла Бельгію і приєдналася до Румунії на чолі групи Е. Наші сусіди скористалися помилкою захисту бельгійців на початку гри, забили переможний гол і не без удачі відзахищалися наступні 90 хвилин.