Italy knocked out from Euro-2024
2024 Jun 30, 10:27 ДП

1/8 фіналу Євро-2024 стартувала з двох впевнених перемог 2:0. І якщо успіх господарів можна було передбачити, то настільки легка перемога Швейцарії над Італією стала сюрпризом.

Швейцарія – Італія

Чинний чемпіон Європи припинив захист титулу вже на стадії 1/8 фіналу, зробивши це максимально беззубо. І справа не стільки у факті вильоту від Швейцарії, яка кілька днів тому ганяла збірну Німеччини, а у відчутті безнадійності, викликаному грою італійців.

Команда Лучано Спаллетті не просто не виграла, вона навіть не знала як це зробити. Швейцарці були швидшими, переважали на кожному клаптику поля, приймали більш вдалі рішення і справедливо вийшли у чвертьфінал.

Долю путівки в наступний раунд вирішили голи Ремо Фройлера і Рубена Варгаса. Перший за кілька хвилин до перерви абсолютно без супротиву отримав мʼяч в центрі штрафного майданчика і пробив повз Доннарумму. А другий шикарно пробив, щойно команди повернулися з роздягалень. Італія відповіла на це єдиним ударом в площину за 90+ хвилин ігрового часу.

Німеччина – Данія

Збірна Данії змогла навʼязати боротьбу господарям турніру, але вистачило її тільки на один тайм. А точніше на 50 хвилин, адже на 48-й з них відбувся епізод, який міг змінити хід всього поєдинку. Після розіграшу штрафного Йоахім Андерсен заштовхав мʼяч у ворота Ноєра, але арбітр за допомогою VAR зафіксував офсайд.

А за кілька хвилин Раум мʼячем знайшов руку все того ж Андерсена і заробив пенальті для своєї команди. Гаверц удар з точки реалізував і вивів господарів турніру вперед. Після цього від рівної гри не залишилось і сліду. Німці повністю захопили ініціативу, забили ще раз і закрили питання про переможця.

Євро-2024. 1/8 фіналу

29.06.2024

Швейцарія – Італія – 2:0
Голи: Фройлер, 37, Варгас, 46

Німеччина – Данія – 2:0
Голи: Гаверц, 53 (п), Мусіала, 68

Збірна Швейцарії у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари Англія – Словаччина, а на Німеччину чекає сильніший з дуету Іспанія – Грузія.