Результати НБА за 24 жовтня

В ніч на 24 жовтня відбулись поєдинки нового сезону головної баскетбольної ліги. Результати НБА читайте на Setanta Sports.

Кліпперс – Фінікс – 113:116 OT

Кліпперс та Фінікс видали досить рівний поєдинок. У другій чверті Санз змогли відірватись від суперника на 10 очок, але вже в наступній 12-хвилинці команда з Лос Анджелеса зрівняла ситуацію. У підсумку, все вирішувалось в овертаймі, де перемогу все ж здобув Фінікс.

Найрезультативнішим гравцем став захисник Кліпперс Джеймс Харден, на рахунку якого 29 очок, 12 підбирань та 8 передач. А у складі команди-переможця найкращим став Кевін Дюрант з 25 очками та 7 підбираннями.

Юта – Мемфіс – 124:126

Ще один матч досить рівних команд, який активніше розпочав саме Мемфіс. Гості під час другої чверті вели в рахунку 54:37. Юта намагалась відіграти відставання, і їм вдалось це в останній 12-хвилинці. Але все ж цього не вистачило для перемоги.

Найрезультативнішим гравцем на паркеті став центровий Джаз Лаурі Маркканен з 35 очками, 9 підбираннями та 2 результативними передачами. У складі Грізліс відзначився Санті Альдама з 27 балами, 5 підбираннями та 2 асистами. Український гравець Юти Святослав Михайлюк на паркеті так і не з’явився.

Результати НБА

24.10.2024

• Детройт – Індіана – 109:115 (31:25, 27:24, 32:33, 19:33)
  • Атланта – Бруклін – 120:116 (30:24, 21:31, 32:28, 37:33)
  • Маямі – Орландо – 97:116 (32:32, 22:26, ​​18:39, 25:19)
  • Торонто – Клівленд – 106:136 (32:33, 17:36, 30:36, 27:31)
  • Філадельфія – Мілвокі – 109:124 (23:22, 24:36, 34:42, 28:24)
  • Новий Орлеан – Чикаго – 123:111 (29:25, 30:33, 36:25, 28:28)
  • Х’юстон – Шарлотт – 105:110 (26:21, 34:28, 23:30, 22:31)
  • Юта – Мемфіс – 124:126 (23:29, 27:32, 36:32, 38:33)
  • Кліпперс – Фінікс – 113:116 OT (22:23, 17:24, 35:25, 29:31, 10:13)
  • Портленд – Голден Стейт – 104:139 (21:21, 29:41, 22:37, 32:40)

Де дивитись НБА?

В ніч на 24 жовтня відбудеться одразу 10 поєдинків регулярного сезону НБА, в тому числі гра Юти Святослава Михайлюка проти Мемфіса. Дивіться матчі НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.