НБА. “Лейкерс” перемогли “Денвер”, Мітчелл набрав 41 очко проти “Індіани”

У ніч на 17 грудня відбулось 10 поєдинків регулярного сезону НБА.

“Сакраменто” Олексія Леня здобуло другу перемогу поспіль – над “Детройтом” (122:113). Українець в черговий раз пропустив матч. Після цієї перемоги “Кінгз” йдуть п’ятими на заході.

“Клівленд”, своєю чергою здолав, “Індіану” – 118:112. Перед останньою чвертю “Кавальєрс” програвали супернику 11 очок, але все ж здобули перемогу. Найрезультативнішим став Донован Мітчелл, який набрав 41 очко, 1 підбирання та 3 передачі.

Команда іншого українця, “Нью-Йорк” Свята Михайлюка, дуже впевнено перемогла “Чикаго” – 114:91. Український баскетболіст провів на майданчику трохи менше 3 хвилин та виконав одне підбирання.

А в одному з центральних матчів дня “Лейкерс” перемогли “Денвер” – 126:108. Рассел Вестбрук вийшов на майданчик з лави запасних та оформив трипл-дабл. У гравця “Лейкерс” 15 очок, 11 підбирань та 12 передач.