Дайджест НБА. “Атланта” та “Лейкерс” вийшли у плей-оф

Лейкерс та Атланта перемогли

В ніч на 12 квітня відбулись перші поєдинки плей-ін НБА. “Лейкерс” зіграли з “Міннесотою”, а “Атланта” – з “Маямі”.

“Маямі” – “Атланта”

“Атланта”, яка посіла 8 місце в регулярному чемпіонаті, на виїзді здолала “Маямі” з рахунком 116:105. Гості у першій чверті відірвались від суперника на 9 очок та протягом поєдинку вже не віддали цю перевагу.

Проте найрезультативнішим гравцем матчу став 37-річний захисник “Гіт” Кайл Лаурі. На рахунку американця 33 очки, 4 підбирання та 5 передач. Це особистий рекорд результативності в цьому сезоні НБА для Кайла.

Таким чином “Атланта” вийшла у етап плей-оф, де зустрінеться з “Бостоном” у першому раунді. Серія стартує у суботу. “Маямі” ж зустрінеться з переможцем пари “Торонто” – “Чикаго”.

“Лейкерс” – “Міннесота”

“Лейкерс” та “Міннесота” не змогли виявити сильнішого за чотири чверті (98:98), тому поєдинок перейшов в овертайм. Там вже перемогу здобула команда з Лос-Анджелеса – 108:102.

Одразу 2 гравці “Лейкерс” оформили дабл-дабл у матчі. Леброн Джеймс набрав 30 очок, 10 підбирань та 6 передач. А Ентоні Девіс заробив 24 очок, виконав 15 підбирань та 4 передачі.

У плей-оф “Лейкерс” зустрінуться з “Мемфісом”. Їх серія стартує у неділю. Тоді як “Міннесота” зіграє за вихід у плей-оф з переможцем пари “Новий Орлеан” – “Оклахома”.