АПЛ. “Брайтон” знищив “Вулвергемптон”

В чемпіонаті Англії стартував 34 тур. Про знущання “Брайтона” над “Вулвергемптоном” та інші результати АПЛ читайте в огляді Setanta Sports.

“Брайтон” провів один з найкращих матчів у сезоні, розгромивши “Вулвергемптон”. Підопічні Роберто Де Дзербі буквально знищили суперника за перші 40 хвилин.

Все почалося зі слабенького прострілу Велтмана, який спочатку мав замикати Велбек, але не вийшло. На його щастя, позаду стояв ще  і Ундав. Чим увесь цей час займались 8 польових гравців “Вулвергемптона” у своєму штрафному майданчику – велика загадка.

Після цього “вовки” одразу кинулись відіграватись і отримали дуплет від Гросса. Спочатку Паскаль завершив швидку контратаку, а за кілька хвилин шедевральним дальнім ударом оформив дубль. Класичний гол Велбека головою наприкінці тайму тільки підкреслив безпорадність гостей.

Після перерви Велбек і Ундав забили ще по голу, та на підсумок матчу це вже не впливало. Хіба що тепер у “Брайтона” стільки ж забитих м’ячів, скільки і у “Ліверпуля”, але на один матч менше.

Інші результати АПЛ цього вечора також були дещо незвичними. “Крістал Пелес” і “Вест Гем” влаштували справжню перестрілку, переможцем з якої вийшли “орли” (4:3). Вони пропустили першими, але ще до кінця тайма змогли забити тричі і далі вже не віддали перевагу.

“Брентфорд” ще на 80 хвилині поступався “Ноттінгему”, але встиг не тільки відігратись, але і вирвати перемогу.

“Крістал Пелес” – ”Вест Гем” – 4:3
Голи: Аю, 15, Заа, 20, Шлупп, 30, Езе, пен. 66 – Соучек, 9, Антоніо, 35, Агерд, 72

В неділю пройдуть ще 5 поєдинків 34 туру АПЛ, в тому числі за участю більшості лідерів. Матчі “Фулгем” – “Манчестер Сіті”, “Ліверпуль” – “Тотенгем” та інші в прямому етері дивіться на Setanta Sports.