“Наполі” – “Айнтрахт” 3:0. Без шансів

“Наполі” розгромив “Айнтрахт” (3:0), чітко окресливши різницю в рівні команд на даний момент.

Матч-відповідь пройшов чітко за сценарієм першого поєдинку. “Наполі” домінував, ніби це йому треба було відігравати дефіцит у два м’ячі. Команда Спаллетті повністю контролювала гру, створюючи момент за моментом, а у “Айнтрахта” не виходило взагалі нічого.

Гол Осімхена хоч і був забитий пізно, але став справедливою винагородою за перевагу “Наполі” в першому таймі. Захисники просто забули найнебезпечнішого гравця у своєму штрафному майданчику при тому, що кількісна перевага була на їхньому боці (5 проти 2).

На початку другого тайму Осімхен оформив дубль, заштовхавши м’яч у ворота з кількох метрів, і навіть привид інтриги остаточно зник. Гол Зелінські тільки добив суперника, який і без того не дуже пручався.

“Наполі” дуже солідно виходить у чвертьфінал Ліги чемпіонів. До речі, вперше у своїй історії. Цікаво буде подивитись на цю команду на фоні більш серйозного суперника.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, матч-відповідь

15.03.2023

“Наполі” – “Айнтрахт” – 3:0 (загальний рахунок – 5:0)

Голи: Осімхен, 45+2, 53, Зелінські, пен. 64

Огляд матчу “Наполі” – “Айнтрахт”

У паралельному матчі “Реал” здобув мінімальну перемогу (1:0) і вибив “Ліверпуль”.