АПЛ. “Арсенал” помстився “Евертону”, “Ліверпуль” – “Вулвергемптону”

1 березня відбулись 2 перенесені матчі 7 туру АПЛ. “Арсенал” розгромив “Евертон” (4:0), а “Ліверпуль” дотиснув “Вулвергемптон” (2:0).

“Арсенал” помстився “Евертону” за поразку місячної давнини. Тоді Шон Дайч щойно очолив “ірисок” і ефект від приходу нового тренера шокував лідера АПЛ. Зараз команда Артети була чудово підготовлена до суперника і знищила його без особливих проблем.

Не можна сказати, що “Евертон” стояв обороні і сподівався на диво. Ні, Миколенко і компанія йшли вперед і навіть створили кілька моментів, та “Арсенал” виявився просто на голову сильнішим цього вечора.

Перший гол “каноніри” забили за кілька хвилин до перерви. Зінченко класним пасом розрізав оборону суперника, а Сака ризикнув пробити з гострого кута і влучив. А вже в компенсований час Мартінеллі скористався хаосом в захисті “ірисок” і подвоїв перевагу “Арсенала”.

Після перерви господарі фактично не віддавали м’яч супернику і довели справу до розгрома. Едегор і Мартінеллі в дуже схожих ситуаціях замкнули простріли з лівого флангу, закріпивши перемогу “Арсенала”.

Тепер у лондонців однакова кількість матчів з “Ман Сіті” і 5 очок відриву. У обох команд попереду ще 13 матчів, головний з яких пройде 26 квітня на “Етіхаді”, куди завітає “Арсенал”.

Ще один акт помсти пройшов на “Енфілді”, де “Ліверпуль” розібрався з “Вулвергемптоном”. В той самий день, коли “Арсенал” програв “Евертону”, “вовки” розгромили “червоних” (3:0). Символічно, що реванш в обох парах також відбувся в один день.

Цього разу “Ліверпуль” зіграв набагато надійніше в обороні, дозволивши супернику лише 4 рази пробити по воротах (всі удари в першому таймі). А класичні голи ван Дейка (після стандарту) і Салаха (після швидкої атаки) принесли важливу перемогу. До зони Ліги чемпіонів тепер всього 6 очок і одна гра в запасі.

АПЛ. 7 тур, перенесені матчі

01.03.2023

• “Арсенал” – “Евертон” – 4:0

Голи: Сака, 40, Мартінеллі, 45+1, 80, Едегор, 71,

• “Ліверпуль” – “Вулвергемптон” – 2:0

Голи: ван Дейк, 73, Салах, 77

Вже в суботу 4 березня черговий тур АПЛ розпочнеться важливим матчем для чемпіонської гонки – “Ман Сіті” приймає “Ньюкасл”. А трохи пізніше “Арсенал” зіграє з “Борнмутом”.

Дивіться матчі “Манчестер Сіті” – “Ньюкасл” і “Арсенал” – “Борнмут” в прямому етері на Setanta Sports. Шоб не пропустити ігри улюбленої команди, оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com. З промокодом MAD2023 ви отримаєте другий місяць підписки безкоштовно.