НБА. “Бостон” переміг “Голден Стейт” в овертаймі, “Бруклін” програв “Фініксу”

В ніч на 20 січня в регулярному сезоні НБА відбулось 5 поєдинків.

“Бостон” та “Голден Стейт” не змогли виявити сильнішого за 4 чверті (106:106). Перемогу після овертайму “Селтікс” – 121:119. Форвард “Бостона” Джейсон Тейтум оновив власний рекорд за кількістю підбирань в одному поєдинку – 19. Також Тейтум став найрезультативнішим у матчі – 34 очки.

У іншому поєдинку “Фінікс” приймав “Бруклін та переміг з рахунком 117:112. Чималий внесок у перемогу вніс центровий Деандре Ейтон. На його рахунку дабл-дабл: 24 очки та 14 підбирань. Після тривалої переможної серії “Бруклін” знову лихоманить – 4 поразки поспіль. А “Фінікс” якраз перервав свою серію з 3 програшів.

Матч між “Детройтом” та “Чикаго”, який відбувався в Парижі, завершився перемогою “Буллз” з рахунком 108:126. Травмований півзахисник “Реала” Орельєн Чуамені відвідав гру, під час того як його команда грала проти “Вільярреала” у Кубку Іспанії. Згодом гравець вибачився перед вболівальниками “вершкових”.