Qinwen Zheng won at Tokyo

27 жовтня визначилась нова чемпіонка WTA Токіо. У фіналі китаянка Ціньвень Чжен розібралася з американкою Софією Кенін.

Ціньвень Чжен – Софія Кенін

Ціньвень Чжен з другої спроби змогла виграти турнір в Токіо. Два роки тому вона поступилася у фіналі, а цього року все ж зробила вирішальний крок назустріч трофею.

Фінал вийшов досить напруженим, але Чжен впоралася з суперницею за два сети. В першій партії обійшлося взагалі без брейків, проте китаянка була дуже близькою, щоб взяти хоча б гейм на подачі Кенін. Ціньвень не реалізувала 6 брейк-пойнтів, через що змушена була доводити свою перевагу аж на тай-брейку (7:5).

Другу партію Чжен почала з брейку і рахунку 3:0, після чого на своїй подачі спокійно довела справу до перемоги (6:3).

Нова чемпіонка WTA Токіо виграла вже третій титул в цьому році. У липні вона перемогла в Палермо, а в серпні стала чемпіонкою Олімпійських ігор в Парижі. Фінали в Мельбурні та Ухані китаянка програла.

Фінал WTA Токіо

27.10.2024

• Ціньвень Чжен (Китай, 1) – Софія Кенін (США) – 7:6 (7:5), 6:3

Де дивитись турніри WTA?

Більшість жіночих тенісних турнірів в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Найближчий з них стартує вже наступного тижня.