UCL Results. October 22

22 жовтня матчами Реала, Ювентуса та інших грандів стартував черговий ігровий тиждень Ліги чемпіонів. Результати третього туру ЛЧ в огляді Setanta Sports.

Про матч Шахтаря з лондонським Арсеналом (0:1) ми розповідали в окремому матеріалі, тому тут поговоримо про інші поєдинки Ліги чемпіонів.

Боруссія і Реал влаштували справжнє шоу на Сантьяго Бербнабеу. Дортмундці шокували господарів двома голами в середині першого тайму, але після години ігрового часу жовто-чорна карета перетворилася на гарбуз. Спочатку Рюдігер і Вінісіус відіграли відставання (2:2), а в останні 10 хвилин у ворота Грегора Кобеля влетіли ще 3 мʼячі.

Інша німецька команда свій матч виграла. Штутгарт всі 90 хвилин ганяв Ювентус Тьяго Мотти, але забити зміг тільки в компенсований час. Ель-Білаль Туре прорвався крізь центр захисту Юве і пробив повз Періна.

Єдина команда, яка після трьох турів йде без втрат – це поки що Астон Вілла. Після Янг Бойз і Баварії бірмінгемці розібралися з Болоньєю (2:0). Обидва голи представник АПЛ забив на початку другого тайму.

Результати Ліги чемпіонів. 3 тур

22.10.2024

Арсенал – Шахтар – 1:0
Гол: Різник, 29 (аг)

Реал – Боруссія Д – 5:2
Голи: Рюдігер, 60, Вінісіус, 62, 86, 90+3, Васкес, 83 – Мален, 30, Байно-Гіттенс, 34

Ювентус – Штутгарт – 0:1
Гол: Туре, 90+2
Вилучення: Даніло, 84

Астон Вілла – Болонья – 2:0
Голи: Макгінн, 55, Дуран, 64

Жирона – Слован – 2:0
Голи: Гутьєррес, 42, Хуанпе, 73

Мілан – Брюгге – 3:1