Результати WTA Ухань

11 жовтня відбулись чвертьфінальні поєдинки на турнірі WTA Ухань. Результати читайте на Setanta Sports.

Корі Гофф – Магда Лінетт

Гофф, після того як пройшла Костюк, дуже легко розібралась з Магдою Лінетт. У першому сеті у полячки не було і шансів поборотись за перемогу, вони програла усі 6 геймів.

У другій партії Лінетт все ж нав’язала боротьбу, але програла власну подачу за рахунку 3:3. Згодом відіграла три матч-боли, але не змогла реалізувати свій єдиний брейк-пойнт у другому сеті.

Ціньвень Чжен – Ясмін Паоліні

Китаянка значно активніше розпочала гру та одразу повела 2:0. А наприкінці сету реалізувала ще один брейк-пойнт та здобула впевнену перемогу. Результат другого сету визначився на його початку. Паоліні реалізувала два брейк-пойнти, а Ціньвень один. Далі все йшло рівно і італійка зрівняла рахунок.

Вирішальний сет був дуже рівним. На старті китаянка не реалізували брейк-пойнт, але зробила це наприкінці сету, завдяки чому і вийшла у півфінал.

Де дивитись WTA Ухань?

Півфінали останнього тисячника в цьому сезоні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок трансляції – завтра о 11:30 за Києвом.