Champions League results. Lille - Real

2 жовтня в Лізі чемпіонів пройшли ще 9 матчів другого туру, в тому числі поєдинки Реала Андрія Луніна та Жирони Віктора Циганкова. Всі результати ЛЧ в огляді Setanta Sports.

Про поразку Шахтаря від Аталанти (0:3) ми вже писали окремо, тому тут зосередимося на інших матчах. Серед них знайшлося місце двом досить сенсаційним поразкам головних фаворитів турніру.

Перш за все, мова про невдачу Реала нашого Андрія Луніна в Ліллі. Українець отримав місце в основі завдяки черговій травмі Тібо Куртуа, але не зміг відіграти на нуль. Мадридці перед самою перервою отримали гол з пенальті за гру рукою, після чого так і не відігралися. Особливо важкими для голкіпера Лілля Шевальє видались останні 10 хвилин, коли Реал увімкнувся на повну потужність. Проте рахунок 1:0 втримався до фінального свистка.

Програла свій матч і Баварія. Унаї Емері влаштував справжній майстер-клас Венсану Компані, віддавши Баварії мʼяч, але не контроль над грою. Астон Вілла терпіла протягом всіх 90 хвилин, тікала в контратаки і навіть забила двічі. Перший мʼяч арбітр скасував через прикрий офсайд на початку атаки, а другий став канонічним покаранням Ноєра за виходи за межі карного майданчика.

Бенфіка Анатолія Трубіна дуже легко розібралася з Атлетіко (4:0). Мадридці виглядали настільки беззубо, що наш голкіпер залишився взагалі без роботи – 0 ударів у площину його воріт.

Жирона Віктора Циганкова поступилася Феєнорду (2:3). Але головною подією цього матчу для українських вболівальників стала травма нашого вінгера. Вихованець Динамо змушений був залишити поле в середині першого тайму і тепер може пропустити жовтневі матчі збірної.