Lorenzo Musetti at Chengdu
2024 Sep 23, 18:37 ПП
2 хвилин читання

23 вересня у китайському Ченду визначились учасники вирішального матчу турніру серії ATP 250. У фінал ATP Ченду пробились лідер посіву Лоренцо Музетті та місцевий тенісист Чжунчен Шан.

Бронзовий призер Олімпіади Лоренцо Музетті без проблем пробився у фінал турніру в Ченду. В 1/2 італієць розібрався з представником держави-терориста Алібеком Качмазовим. Першу партію лідер посіву виграв завдяки єдиному брейку за рахунку 3:3 (6:4), а в другій видав серію з 5 вдалих геймів поспіль і переміг 6:2.

Для Лоренцо це вже третій вихід у фінал в 2024 році. Попередні два (в Лондоні та Умазі) він програв. Загалом Музетті має два титули в карʼєрі – в 2022 році він переміг в Гамбурзі і в Неаполі.

В іншому півфіналі місцевий тенісист Чжучен Шан переміг німця Янніка Ганфманна (6:4, 6:4).

ATP Ченду, 1/2 фіналу

23.09.2024

• Лоренцо Музетті (Італія, 1) – Алібек Качмазов – 6:4, 6:2
  • Яннік Ганфманн (Німеччина) – Чжунчен Шан (Китай) – 4:6, 4:6

Де дивитись фінал ATP Ченду?

Фінальний матч ATP Ченду Музетті – Шан в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок трансляції – о 14:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.