Monaco - Barcelona. UCL result
2024 Sep 20, 08:59 ДП

19 вересня пройшли останні 6 матчів стартового ігрового тижня оновленої Ліги чемпіонів. Всі результати 1 туру ЛЧ в огляді Setanta Sports.

Після досить нудного та передбачуваного другого ігрового дня Ліги чемпіонів третій приніс кілька цікавих результатів. Перш за все, мова про поразку Барселони від Монако.

Матч на Луї ІІ одразу пішов не за планом каталонців. Після невдалого пасу тер Штегена Ерік Гарсія змушений був збивати Мінаміно на вході у штрафний майданчик, за що побачив перед собою червоне світло. А за кілька хвилин Магнес Акліуш перетворив кількісну перевагу монегасків у рахунок на табло, красиво пробивши з лінії штрафного майданчика.

Трохи пізніше Ямаль фактично повторив гол Акліуша – змістився з правого флангу і пробив у ближній кут. Та цей мʼяч не врятував каталонців від поразки. На 71-й хвилині Вандерсон однією передачу відрізав всю команду суперника, а Іленікена потужно пробив повз тер Штегена.

Інший іспанський гранд Атлетіко свій матч виграв. Мадридці пропустили на початку поєдинку з Лейпцигом, але потім поступово перехопили ініціативу і двічі забили (2:1).

У протистоянні двох (майже) непереможних команд Баєр влаштував майстер-клас Феєнорду. Леверкузенці забили 4 ще до перерви, після чого суттєво скинули оберти і грали по рахунку. При цьому роттердамці не виглядали безнадійно і такого розгрому явно не заслуговували (0:4).

Інші результати 1 туру ЛЧ заслужили значно менше уваги. Бенфіка Анатолія Трубіна розібралася з Црвеною Звездою (2:1), Брест зміг обіграти Штурм (2:1), а Арсенал і Аталанта розписали єдину нульову нічию в цей ігровий день. Олександр Зінченко пропускав гру через травму.