Результати Ліги чемпіонів
2024 Sep 18, 10:53 ДП

17 вересня відбувся перший тур етапу ліги головного клубного турніру Європи: про перемоги Баварії, Ліверпуля та інші результати Ліги чемпіонів читайте на Setanta Sports.

Мілан – Ліверпуль

Центральний матч першого ігрового дня розпочався досить неочікувано – з тиску Мілана та забитого м’яча Пулішичем вже на 3 хвилині гри. Він сам протягнув м’яч флангом у швидкій атаці та зміг влучно пробити у дальній кут.

Ліверпулю знадобилось приблизно 15 хвилин, аби прийти в себе та почати грати. Фактично після цього у Мілана не було шансів зберегти перемодний рахунок. Англійська команда постійно вмикала пресинг та атакувала. Ще у першому таймі команді Слота вдалось забити двічі. І обидва голи прийшли після подачі зі стандартів.

У першому випадку Арнольд навісив зі штрафного з лівого флангу, а Конате перестрибнув усіх опонентів та навіть Меньяна. А у другому кутовий з правого флангу привів до голу ван Дейка головою. У другому таймі Ліверпуль продовжив володіти ініціативою. І на 67 хвилині рахунок став 3:1. У швидкій контратаці Гакпо прострілив у штрафний, а Собослай переправив м’яч у ворота.

Баварія – Динамо Загреб – 9:2
Голи: Кейн, 19 (пен.), 57, 73 (пен.), 78 (пен.), Геррейро, 33, Олісе, 38, 61, Сане, 85, Горецка, 90+2 – Петкович, 49, Огівара, 50

Мілан – Ліверпуль – 1:3
Голи: Пулішич, 3 – Конате, 23, ван Дейк, 41, Собослай, 67

Реал – Штутгарт – 3:1
Голи: Мбаппе, 46, Рюдігер, 83, Ендрік, 90+5 – Ундав, 68

Спортінг – Лілль – 2:0
Голи: Дьокереш, 38, – Дебаст, 65
Вилучення: Гомес, 40 (Лілль)