Результати WTA Монастір
2024 Sep 14, 13:02 ПП

В ніч на 14 вересня відбулись чвертьфінальні поєдинки на WTA Монастір. Про поразку Юлії Стародубцевої читайте на Setanta Sports.

Юлія Стародубцева – Соня Картал

Після того, як Стародубцева несподівано пройшла Паррі, її суперницею стала Картал. Матч для українки стартував позитивно – з виграного гейму на подачі опонентки. Соня зрівняла рахунок в середині сету. Наприкінці тенісистки ще раз обмінялись брейк-пойнтами, а потім Юлія відіграла 5 сет-пойнтів. У підсумку гра перейшла у тай-брейк, де сильнішою все ж виявилась британка.

А на другу партію сил у Стародубцевої не вистачило. Українка програла дві своїх подачі поспіль. Юлія змогла відіграти один брейк-пойнт, але Картал одразу ж оформила зворотний брейк та довела матч до перемоги. Стародубцева вперше у кар’єрі зіграла у чвертьфіналі турніру WTA, але поступилась.

Де дивитись WTA Монастір?

Вирішальні матчі WTA Монастір в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Нагадаємо, паралельно проходить ще один турнір WTA в Гвадалахарі, матчі якого ви також можете переглянути у прямому етері на Setanta Sports+.