Чехія - Україна: огляд матчу

10 вересня відбувся поєдинок 2 туру Ліги націй Чехія – Україна. Про поразку нашої збірної читайте на Setanta Sports.

Чехія – Україна

Важко сказати, чого тепер очікуєш від матчів збірної України. Розчарування в останніх матчах трохи привчило не розраховувати на яскраву гру та, відповідно, позитивний результат. Але гра команди Реброва у першому таймі знову неймовірно засмутила.

Після перших хвилин, коли команди приглядались одна до одної чехи захопили ініціативу та тиснули на наші ворота. Наш суперник повністю виграв центр поля та часто вступав у високий пресинг, змушуючи помилятись. Перший гол прийшов вже на 21 хвилині. Шапаренко внаслідок пресингу втратив підбирання у власній штрафній, Черни прострілив, а Шульц замкнув у порожні ворота.

Не сказати, що гра України після цього значно покращилась, але суперник почав грати по рахунку та сів нижче. Це призвело до кількох моментів, спочатку Забарний пробив головою у поперечку після кутового, а згодом Ванат замкнув головою подачу від Шапаренка – 1:1.

Але на перерву за нічийного рахунку піти не вдалось. Пожежа у штрафному майданчику українців призвела до того, що на при виносі м’яч потрапив до Шульца, і той після прийому в дотик сильно пробив у кут воріт.

Вже класично для команди Реброва на другий тайм хлопці вийшли більш зарядженими. Стало більше руху інтенсивності і контролю м’яча, але не вистачало креативу попереду, аби проходити оборону суперника. Тому небезпечні атаки були, але справді гольові моменти – ні.

Все змінилось з виходом на поле Циганкова та Судакова, які додали команді тонкості попереду та нестандартних дій. Проте на 79 хвилині стався неприємний епізод – м’яч влучив Матвієнку трохи нижче плеча у штрафному. Дещо суперечливий пенальті, але все ж рахунок став 3:1.

Через 4 хвилини саме Циганков та Судаков сконструювали гол України – перший навісив – другий замкнув. Ця зв’язка могла зіграти ще раз, але удар Судакова відбив голкіпер. Команда Реброва тиснула на суперника в останні хвилини в намаганні вибороти хоча б нічию, але не вийшло.

4Україна20023:5-20

Наступний матч Ліги націй збірна України проведе під час наступного вікна на матчі національних команд, 10 жовтня. Суперником стане сенсаційна збірна Грузії, яка очолює наш квартет.