Україна програла Албанії

7 вересня збірна України провела перший поєдинок в новому сезоні Ліги націй проти Албанії. Про поразку команди Реброва читайте на Setanta Sports.

Україна – Албанія

Старт поєдинку не віщував нічого хорошого для України. Практично з перших хвилин стало зрозуміло, що збірна не знає що робити з цим суперником, як це було в матчі з Румунією на Євро. Албанія грала дисципліновано в захисті та в середньому блоці та навіть відрізками пресингувала та атакувала. За весь перший тайм команди завдали по одному удару у площину воріт.

На старті другого тайму команда Реброва додала в інтенсивності та це швидко принесло результат. Флангова передача від Миколенка пройшла аж на Коноплю і той в один дотик влучно пробив у ближній кут. Очевидна помилка Стракоші на нашу користь.

Але щастя тривало недовго. Вже через 5 хвилин невдалий білдап від нашої збірної призвів до кутового. Після подач та серії рикошетів м’яч потрапив до Ісмаїлі, який зрівняв рахунок. З пропущеним голом гра нашої збірної не покращилась і ми пропустили вдруге. На 66 хвилині провал захисту України призвів до того, що на дальному куті штрафного майданчику ніким не прикритий Асані отримав м’яч та реалізував свій момент.

Здавалося б, час вмикатись на повну. Але проблеми команди Реброва нікуди не зникли. Статичні позиції гравців, відсутність креативних ідей та рішень не дозволили нашій команди бодай зрівняти рахунок. Відтак, поразка у першому турі Ліги націй 1:2.

Ліга націй. 1 тур

07.09.2024

Україна – Албанія – 1:2
Голи: Конопля, 49 – Ісмаїлі, 54, Асані, 66

Вже 10 вересня Україна проведе свій другий матч в Лізі націй. Суперником стане збірна Чехії.