Bayer won German Supercup
2024 Aug 18, 10:02 ДП

Новий сезон в Німеччині стартував так само, як закінчувався попередній. Черговий пізній камбек Баєра і Суперкубок Німеччини-2024 їде в Леверкузен.

Якщо ви встигли за літо забути, як саме Баєр виграв чемпіонство, то команда Хабі Алонсо нагадала про себе в першому ж матчі сезону. Леверкузенці змогли в меншості врятувати майже програний матч проти Штутгарта і вирвати свій третій цьогорічний трофей у серії пенальті.

Як і належить чемпіону, Баєр впевненіше розпочав гру і навіть відкрив рахунок. Тапсоба замкнув навіс на дальню штангу, а Боніфас вставив ногу і “вкрав” гол у партнера. Та не пройшло і 5 хвилин, як Штутгарт зрівняв рахунок. Енцо Мійо відгукнувся на простріл Міттельштадта і поклав мʼяч у самісінький кут. А за кілька хвилин до перерви справи Баєра суттєво погіршилися – Мартен Терʼє отримав пряму червону картку і залишив команду у меншості.

Шваби могли скористатися перевагою в зайвого гравця буквально одразу, але вийшло це зробити тільки в середині другого тайму. Ще один банальний простріл завершився голом Ундава з кількох метрів.

Але Баєр не був би Баєром, якби не врятував цей матч. Джокери Хабі Алонсо Грімальдо і Шик на останніх хвилинах організували другий гол для своєї команди, а Фрімпонг мав забивати і третій, але не зміг поцілити у ворота з 5 метрів. А в серії пенальті, яку вділо відкрили все ті ж Шик і Грімальдо, Леверкузен свого вже не віддав – 4:3.

Суперкубок Німеччини

17.08.2024

Баєр – Штутгарт – 2:2, по пен. 4:3
Голи: Боніфас, 11, Шик, 88 – Мійо, 15, Ундав, 63
Вилучення: Терʼє, 37 (Баєр)

Де дивитись Бундеслігу?

Setanta Sports залишається партнером Бундесліги та її офіційним транслятором на території України. Тож всі матчі нового сезону, що стартує вже за тиждень, будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них – на лінійних каналах Setanta Sports і Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, НБА, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.