Ukraine - Morocco 2-1
2024 Jul 28, 11:29 ДП
3 хвилин читання

Матч другого туру Олімпіади Україна – Марокко ледь не перетворився на катастрофу для нашої збірної. Але в підсумку все склалося вдало і ми продовжуємо претендувати на вихід у плей-оф.

Україна – Марокко

Збірна України повернула кармічний борг за поразку від Іраку в першому турі Олімпійських Ігор. Тоді наша команда виглядала краще за суперника, створила більше моментів, але програла. У грі з Марокко ми виглядали досить поссередньо, але змогли вирвати 3 очки.

Марокканці одразу показали, що є на голову сильнішими за збірну Іраку і вже на перших хвилинах завдали клопотів нашій обороні. За таких умов гол Криськіва в середині першого тайму виглядав дещо парадоксально. Хавбек Шахтаря зміг зробити те, що не вдалося Хланю в першій грі – замкнути ідеальний простріл Брагару з флангу.

До перерви підопічні Руслана Ротаня змогли уникнути небезпеки біля своїх воріт, але після неї у нас одразу почалися проблеми. Вилились вони у фол Салюка у власному штрафному майданчику, вилучення і пенальті. Суфʼян Рахімі удар з точки реалізував, розпочавши найважчі 30 хвилин для збірної України на цій Олімпіаді.

Марокканці йшли вперед, тиснули і награли щонайменше на 2 голи, але реалізувати свої моменти так і не змогли. Натомість зіграли заміни Ротаня. В одній з небагатьох наших атак Рубчинський віддав врозріз на Федора, той прострілив на Краснопіра і форвард, уникнувши офсайду, переправив мʼяч в сітку. Дуже емоційна і вистраждана перемога.

В іншому матчі нашої групи Аргентина впевнено розібралася з Іраком (3:1). Після двох турів усі 4 команди квартету B мають по 3 очки, а на нас чекає зустріч із фаворитом, якого влаштовує нічия. Нічого не нагадує?