Iraq - Ukraine 2-1

Перший млинець для нашої збірної на Олімпійських Іграх вийшов гливким. Україна на Олімпіаді стартувала з несподіваної поразки від Іраку (1:2).

Ірак – Україна

Олімпійська збірна України взяла приклад з дорослої і зганьбилася в першому ж матчі на своєму головному турнірі цього літа. Підопічні Руслана Ротаня поступилися Іраку, хоча мали можливість закрити гру задовго до фінального свистка.

До перерви наша команда повністю контролювала хід поєдинку. Хлань і Брагару раз за разом розривали фланги і створювали гостроту біля воріт азійської збірної. Перший мав відкривати рахунок, отримавши ідеальний пас від другого, але замість пострілу по порожніх воротах з 5 метрів влучив собі в ногу.

Після перерви сценарій гри не змінився і жовто-сині навіть змогли відкрити рахунок. Після розіграшу штрафного Хассан витягнув удар Батагова, але з добиванням Рубчинського вже не впорався.

Та вже за кілька хвилин Ірак зрівняв рахунок. Таловєров дав привід арбітру призначити пенальті, підштовхнувши суперника, а Хуссейн забив з точки. Після цього наші хлопці ніби вимкнулись. Як і в тому памʼятному матчі з Румунією, команда не витримала удар, попливла і пропустила ще. Алі Джассім протягнув мʼяч з правого флангу, обіграв двох суперників і пробив у ближній кут.

Відповіді на це у збірної України вже не знайшлося. Ми продовжувати контролювати гру, та конвертувати цей контроль у гостроту не вдавалося. Прикра поразка від збірної Іраку, яку не очікував взагалі ніхто.

В другому турі групи B на нас чекає зустріч із сенсаційним переможцем іншого поєдинку – збірною Марокко. Матч пройде 27 липня о 18:00 за Києвом.

Олімпійські Ігри. Група B. 1 тур

24.07.2024

Ірак – Україна – 2:1
Голи: Хуссейн, 57 (п), Джассім, 75 – Рубчинський, 53

Аргентина – Марокко – 1:2
Голи: Джуліано Сімеоне, 68 – Рахімі, 45+2, 49 (п)