Хорватія - Албанія на Євро-2024
2024 Jun 20, 00:19 ДП
2 хвилин читання

Другий тур групового етапу Євро-2024 розпочався з матчу групи B, у якому Хорватія не змогла переграти Албанію.

Хорватія – Албанія

Після нищівної поразки у першому турі від збірної Іспанії з рахунком 3:0 ще нещодавні фіналісти чемпіонату світу хотіли реабілітуватись. Але у першому таймі не виходило геть нічого. Часом складалось враження, що дивишся повтор матчу між Україною та Румунією. Тотальний контроль м’яча підопічних Далича та повна відсутність креативу в атаці. Натомість Албанія чудово виходила у контратаки та змогла вийти вперед. Вже на 11 хвилині Лачі переправив головою м’яч у ворота після подачі.

У другому таймі хорвати, на відміну від України, все ж змогли перевернути гру, забивши двічі протягом кількох хвилин. На 74 хвилині Крамарич забив у ближній кут, а на 76-ій автоголом відзначився Г’язула.

Розв’язка матчу була шаленою, адже навала Албанії завершилась голом того ж Г’язули на 90+5 хвилині. І останні кілька хвилин матчу ми бачили чудову гру без центра поля. Виривати перемогу могли як одні, так і інші. Але у підсумку – нічия 2:2.

Турнірна таблиця. Група B

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.