Iga Swiatek lost at Olympics semifinal
2024 Aug 02, 10:11 ДП

1 серпня визначились тенісистки, які розіграють олімпійське золото. У фінал Олімпіади вийшли китаянка Цінь Вень Чжен та представниця Хорватії Донна Векич.

Іга Швьонтек – Цінь Вень Чжен

Головна фаворитка будь-яких жіночих тенісних змагань Іга Швьонтек несподівано зупинилась за крок до фіналу Олімпійських ігор. Польська спортсменка у двох сетах поступилася китаянці Цінь Вень Чжен.

У першій партії Іга тільки раз змогла захистити свою подачу, через що розгромно програла з рахунком 2:6. В другому сеті Швьонтек замахнулася на камбек, виграла стартові 4 гейми і… вимкнулася з гри. Чжен не просто відігралася, а взяла 7 геймів з наступних 8 і легко та невимушено закрила цей матч (7:5).

Другою фіналісткою стала кривдниця нашої Марти Костюк Донна Векич. Хорватка досить спокійно розібралася з головною сенсацією Олімпіади Анною Кароліною Шмідловою. Першу партію Векич виграла завдяки єдиному брейку, а другу за 26 хвилин закрила під нуль.

WTA Олімпіада, 1/2 фіналу

01.08.2024

• Іга Швьонтек (Польща, 1) – Цінь Вень Чжен (Китай, 6) – 2:6, 5:7
  • Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) – Донна Векич (Хорватія, 13) – 4:6, 0:6

Вже сьогодні у матчі за бронзову медаль зійдуться невдахи півфіналів Іга Швьонтек та Анна Кароліна Шмідлова. Початок поєдинку – о 16:00 за Києвом.

Фінал Олімпіади Цінь Вень Чжен – Донна Векич пройде 3 серпня о 13:00.

Де дивитись турніри WTA та ATP?

Більшість турнірів WTA та ATP дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports. Один з них прямо зараз проходить у Вашингтоні.