Carlos Alcaraz won ATP Beijing

Фінал ATP Пекін подарував нам яскраве протистояння двох найкращих тенісистів нового покоління. Сильнішим у ньому виявився Карлос Алькарас.

Карлос Алькарас і Яннік Сіннер втретє зустрілися в цьому сезоні, але вперше це протистояння вирішувало долю титулу. І на Ролан Гаррос, і в Індіан-Веллсі ця битва проходила на півфінальній стадії і вигравав її саме іспанець. В Пекіні історія повторилася, але вже у фіналі.

Алькарас мав невеличку перевагу протягом усього поєдинку, але ледь не програв його. Почалося все зі швидкого брейку іспанця і рахунку 4:1 на його користь. Сіннер встиг зрівняти рахунок, відіграти 3 сет-пойнти і вирвати перемогу на тай-брейку (8:6).

У другій партії ключовим став гейм за рахунку 4:3 на користь Сіннера. Він став найдовшим у поєдинку і італієць мав у ньому 2 приховані матч-пойнти. Цього разу вже Алькарас проявив характер, захистив свою подачу, після чого зробив переможний вирішальний брейк (5:4).

У третьому сеті справа знову дійшла до тай-брейка і розпочався він катастрофічно для Карлоса (0:3). Проте іспанець взяв паузу в кілька хвилин, формальною причиною якої стала заміна взуття. Перезавантажившись, Алькарас виграв 7 розіграшів поспіль і завоював черговий титул. Майстер-клас у психологічних іграх від 21-річного тенісиста.

Це був пʼятий фінал Алькараса в цьому році і його четверта перемога. Раніше він встиг виграти вже згаданий турнір в Індіан Веллсі та Ролан Гаррос, а також Вімблдон. Єдиної поразки у вирішальних матчах Карлос зазнав на Олімпіаді в Парижі.

Фінал ATP Пекін

02.10.2024

• Яннік Сіннер (Італія, 1) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – 7:6 (8:6), 4:6, 6:7 (3:7)

Де дивитись турніри ATP?

Вже сьогодні стартувала основна сітка Мастерса в Шанхаї. Матчі цього турніру в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок наступної трансляції – завтра о 7:30 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.