Bayer - Leipzig 2-3
2024 Sep 02, 00:12 ДП
4 хвилин читання

Цього тижня перервалася неймовірна 35-матчева безпрограшна серія Баєра, а в лідери чемпіонату Німеччини вийшов скромний Гайденгайм. Результати 2 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Коли в передмові до цього туру ми писали, що Баєр буде розплачуватись за свої камбеки, то не думали, що це станеться настільки швидко. Лейпциг помстився леверкузенцям за дві поразки 2:3 в минулому сезоні, витягнувши програний матч.

Команда Хабі Алонсо знищувала Лейпциг до перерви і мала б закривати гру. Їй майже це вдалося, адже Фрімпонг і Грімальдо перед самою перервою зробили рахунок 2:0, проте втримати його не судилося. На 7-й компенсованій хвилині, коли Баєр подумки був вже в роздягальні, Кампль підключися до атаки і головою відіграв один мʼяч.

А в другому таймі казка остаточно закінчилася. Опенда двічі втік у контратаку і ледь не самотужки перевернув гру. Як не намагався Баєр, та врятувати свою 35-матчеву безпрограшну серію. Леверкузен постраждав від своїх улюблених прийомів – пізнього гола (в першому таймі) та камбека (в другому).

Штутгарт – Майнц – 3:3
Голи: Мійо, 8, Левелінг, 15, Рідер, 88 – Амірі, 43 (п), Буркгардт, 62, Ляйтш, 90+4

Де дивитись Бундеслігу?

Setanta Sports залишається партнером Бундесліги та її офіційним транслятором на території України. Тож всі матчі нового сезону, будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них – на лінійних каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Результати матчів чемпіонату Німеччини, як і турнірна таблиця Бундесліги, також доступні на нашому сайті.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, НБА, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.